Programlarımız ile ilgili detaylar.

Kişisel danışmanla program takibi

Daha önce bu strateji ile TUS’ta derece yapmış danışmanlarımızdan size en uygun olanı Uzm. Dr. Özgür Aydın tarafından ilk görüşme sırasında belirleniyor ve bundan sonraki süreci birlikte yürütüyorsunuz. Kişisel profilinizde oluşturduğumuz günlük, haftalık ve aylık takvimler ve görevlendirmeler ile kolay program takibi imkanı sunuyoruz.

%100 Bireysel Sistem

Online Assist ekibi her insanın özel olduğunu bildiğinden TUS çalışma sürecinde sizi standart kalıplara sokmaz, çalışma grupları oluşturmaz. Program tamamen size özel olarak (asistanlık, pratisyenlik, intörnlük vs.) hazırlanır ve uygulanır.

Online Görüşmeler / Motivasyon

Uzm. Dr. Özgür Aydın ile yaptığınız ilk görüşme sonrasında kişisel danışmanınızla da online video görüşmesi yapıp programınızı detaylandırıyorsunuz. Ayrıca çalışma sürecinizi değerlendirmek ve motivasyon desteği almak için isteğinize yönelik olarak belirleyeceğiniz zamanlarda online video görüşmelere devam edebilirsiniz.


Günlük Konuşma / Sorularınızı Sorma Imkanı

Profiliniz üzerinden kişisel danışmanınızla günlük sohbet edebilir, sorularınızı yöneltebilir, gün içinde yanıtlarınızı takip edebilmek için sms ile bildirim alabilirsiniz. Çalıştığınız derslerle ilgili aklınıza takılan, kafa karıştıran ve farklı derslerde farklı olan bilgileri danışmanınıza sorabilir ve zaman kaybı yaşamadan cevaba ulaşabilirsiniz.